Menu Zamknij

Szymon Stankiewicz – Terner PersonalnyCześć, nazywam się Szymon Stankiewicz i jestem certyfikowanym trenerem personalnym z międzynarodowymi uprawnieniami REP’s, oraz studentem Wyższej Szkoły Sportu o specjalizacji trenerskiej.

Moja przygoda ze sportem rozpoczęła się od szkoły podstawowej. Jako dziecko próbowałem wielu sportów, od piłki nożnej, po rzut oszczepem w którym udało mi się zdobyć Wicemistrzostwo Wielkopolski.
W międzyczasie zacząłem interesować się treningiem siłowym oraz karate.

Po rozpoczęciu gimnazjum wybrałem się na pierwszy trening kickboxingu, i od razu wiedziałem, że to jest to. Moja przygoda z tym sportem trwa już ponad 10 lat. W tym czasie uczestniczyłem w wielu szkoleniach oraz seminariach prowadzonych przez najlepszych w tym fachu, między innymi z Mateuszem Gamrotem, Marcinem Różalskim czy Seanchai’em. Poza uczestnictwem w szkoleniach, z sukcesami brałem udział w zawodach.

Po skończeniu 18-stu lat wybrałem się na swoje pierwsze szkolenie. Pozytywnie zdając egzamin, uzyskałem tytuł trenera personalnego. Na tym jednak nie poprzestałem. Aktualnie posiadam ukończonych ponad 20 szkoleń z zakresu treningu funkcjonalnego, przygotowania motorycznego czy treningu mobilności.

Certyfikaty zawodowe