Menu Zamknij

Umów się na Bezpłatny Trening Próbny


(Wypełnij poniższy formularz. Skontaktuję się z Tobą.)

* pole wymagane
Co zawiera bezpłatny trening próbny?

Bezpłatny trening próbny to idealna okazja, byśmy się lepiej poznali. Chcę, abyś miał możliwość zobaczenia, w jakich warunkach pracujemy, zapoznania się z naszą siłownią oraz sprzętem, a także byś mógł/mogła ocenić moje metody i techniki pracy. W trakcie treningu skupimy się na podstawach, abyś miał/miała wyraźne wyobrażenie o tym, czym charakteryzują się nasze regularne zajęcia. Dla mnie ważne jest, by ten trening był momentem wzajemnego poznania się i ustalenia, czy nasze podejście do treningu jest zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Gdzie odbywa się trening próbny?

Treningi odbywają się w Organic Fitness Malta – ul. Baraniaka 6, 61-131 Poznań.

Jak długo trwa trening próbny?

Bezpłatny trening próbny trwa około 60 minut. W tym czasie skupiamy się na podstawowych ćwiczeniach i technikach, aby dać Ci wyobrażenie o tym, czego możesz się spodziewać podczas regularnych zajęć.

Czy muszę mieć wcześniejsze doświadczenie?

Nie, nie potrzebujesz żadnego wcześniejszego doświadczenia ani specjalistycznego sprzętu. Proszę po prostu przyjść w wygodnym ubraniu, które pozwoli Ci się swobodnie poruszać. Wszystko, czego potrzebujesz, dostarczę na miejscu.

Uwaga: Twój trening próbny będzie ostatecznie potwierdzony po otrzymaniu przeze mnie wiadomości.

Opinie Klientów

Michał Konieczny
Michał Konieczny
2023-11-08
Trener Szymon jest pełnym paski i zaangażowania profesjonalistą. Treningi z nim to czysta przyjemność! Treningi dostosowuje do poziomu zaawansowania, dyspozycji dnia i bierze pod uwagę praktykowane inne dyscypliny sportowe. Gorąco polecam treningi z Szymonem!
Mikołaj Wójcik
Mikołaj Wójcik
2023-10-14
Szymon to trener z ogromną wiedzą i świetnym podejściem do trenującego. Zarówno treningi siłowe, crossowe jak i bokserskie to klasa sama w sobie. A co najważniejsze oprócz merytorycznego podejścia, atmosfera na treningu jest idealna, na luzie z duża dozą humoru. W skrócie trener idealny, polecam każdemu.
Ewelina B
Ewelina B
2023-10-01
Szymon ma ogromną wiedzę, którą chętnie dzieli się w trakcie zajęć. Profesjonalizm i świetne podejście! Polecam ;)
Sylwia Krawczyńska
Sylwia Krawczyńska
2023-09-27
Z Szymonem po prostu chce się trenować. Co najważniejsze - treningi przynoszą oczekiwane efekty. Polecam!
Mateusz Wąsowicz
Mateusz Wąsowicz
2023-09-18
Świetny trener ze świetnym warsztatem. Duża wiedza i co najważniejsze potrafi ją przekazać w taki sposób, że z moim zerowym doświadczeniem po krótkim czasie byłem w stanie wykonywać ćwiczenia poprawną techniką. Po kilku treningach z innymi trenerami nie złapałem odpowiedniej chemii, ale z Szymonem współpracuje się znakomicie. Poza świetną wiedzą, Szymon jest również mega pozytywną, uśmiechnięta osobą z poczuciem humoru. Polecam tego allegrowicza :)
haunter21fcb
haunter21fcb
2023-09-18
Swój człowiek ! polecam z całego serducha !
Anna Wójcik
Anna Wójcik
2023-09-18
Rewelacyjny trener! Ogromna wiedza i zaangażowanie podczas treningów. Motywuje do działania i pilnuje poprawności wykonywanych ćwiczeń. Do tego bardzo pozytywny człowiek z dobrą energią :) pierwszy trener w moim życiu dzięki któremu chce przychodzić na siłownię :) bardzo polecam !!!
Natalia Lis
Natalia Lis
2023-09-18
Szymon ma dużą wiedzę, w trakcie zajęć maksymalnie skupia się na trenujących i pilnuje ich techniki. Polecam!
Julia Lisek
Julia Lisek
2023-09-18
Treningi z Szymonem ukierunkowane są na prawidłową technikę i kształtowanie właściwej postawy. Zawsze pomocny, słucha sugestii i odpowiednio dobiera ćwiczenia. Pozytywna energia na treningach, napędza do działania. Dzięki wskazówkom Szymona, szybko uzyskałam zamierzony efekt. Polecam!
Jakub Orlik
Jakub Orlik
2023-09-15
Po kilku treningach z Szymonem stalem się waleczny jak lew, przeciwnicy są w strachu, polecam